Hiç Düşündünüzmü Neden Müslümansınız?

I – Hiç Düşündünüz mü Neden Müslümansınız? Elbetteki Müslüman Olmanızın Tek Sebebi Aileniz, Çevreniz ve İçinde Yaşadığınız Topraklar!

II – Sizler Neden Budist yada Hristiyan Değilde Müslümansınız? Haedong Kosung-Jon Mucizelerine İnanıp Neden Budist Olmuyorsanız Diğer İnsanlarda Buyüzden Müslüman Olmuyor!

III – Neden Müslüman Olduğunu Bilmeden Müslüman Olmayanlara Akıl Vermeye Kalkışan “Möminler”; Sen Ailen Yüzünden Müslümansın ve Bize Akıl Verme! Akıl Vereceğinize Atalarınızın İnançlarını Sorgulayın ve Robot Gibi Yaşamayı Kesip İnsan Olun!

IV – Bizler Atalarımı Yüzünden Müslüman Değiliz: İslam Dini Kabre Yalnız Gireceğimi, Atalarıma Güvenmemem Gerektiğini Tembihler .Sadece İngiltere’de Bile Müslüman Değilken Din Değiştirip İslami Seçen Binlerce İnsan Mevcut

V – …Ve İşte Buyüzden Müslümanım Hikayeleri Hakkında: Saçma Bir Din / İnanç Uydurun, Bunada İnanan ve Katılanlar Çıkacaktır! Siz Hiç Tutmayan Din Gördünüz mü?

VI – İslam ve Diğer Dinler Gerçekten Sonradan Kabul Edilebilinecek Kadar “Mükemmel” İnançlar mı?: Dinlerdeki Çelişkiler Üzerine Kısa Bir Bakış

VIII – İslamı Reddetmek İçin 10 Sebep

IX – İslam Karşıtı Karikatürler;

X – Sonuç: Neden Müslüman, Hristiyan Yada X Dinine İnanıyorsunuz?

 

I – Hiç Düşündünüz mü Neden Müslümansınız? Elbetteki Müslüman Olmanızın Tek Sebebi Aileniz, Çevreniz ve İçinde Yaşadığınız Topraklar!

Hiç Düşündünüzmü Neden Bu Din ve Neden İslam?

 

Elbetteki İslam Doğru Din Ne Salak Adamlarsınız!

Elbetteki İslam Doğru Din

 

Müslüman Olmanızın Tek Sebebi Bu Topraklarda Doğmuş Olmanız;